» Навігація

Вітання з нагоди 24-ї річниці незалежності України
Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
ШАНОВНІ КРАЯНИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди знаменного свята – 24-ї річниці Незалежності України! Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Щиро бажаю всім Вам, Вашим родинам міцного здоров'я, достатку і злагоди! Хай зростають Ваші діти і внуки здоровими, вірними синами і дочками своєї землі і святої для усіх нас України. У єдності та праці возвеличимо рідну Україну, славний український народ! СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою, Голова Кам’янка-Бузької
районної ради Василь КОВТАЛО

24 серпня 2015 року
м.Кам'янка-Бузька

Лист Президенту України Порошенку П.О. Щодо призначення голови Кам’янка-Бузької РДА

Лист Президенту України Порошенку П.О. Щодо призначення голови Кам’янка-Бузької РДАprezidentu-ukrayini-p.o.-poroshenku.pdf [292.07 Kb] (завантажень: 203)

Щодо об'єднання Кам'янка-Бузького і Радехівського райавтодорів

Щодо об'єднання Кам'янка-Бузького і Радехівського райавтодорів

Про скликання 2-ої сесії Кам'янка-Бузької районної ради

Про скликання 2-ої сесії Кам'янка-Бузької районної ради

Порядок денний засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, енергоефективності, благоустрою та інженерної інфраструктури, архітектури, планування території, забудови, контролю та нагляду за будівництвом

Порядок денний засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, енергоефективності, благоустрою та інженерної інфраструктури, архітектури, планування території, забудови, контролю та нагляду за будівництвом

Список депутатів Кам'янка-Бузької районної ради VII скликання

Список депутатів Кам'янка-Бузької районної ради VII скликання

Лист голові ЛОДА Сенютці О.М. щодо ремонту автодоріг

Лист голові ЛОДА Сенютці О.М. щодо ремонту автодоріг

Становлення та розвиток України як правової, соціальної держави сьогодні уявляється неможливою без існування чіткої та ефективної діяльності системи органів юстиції.

Становлення та розвиток України як правової, соціальної держави сьогодні уявляється
неможливою без існування чіткої та ефективної діяльності системи органів юстиції.

Повідомлення про початок проходження перевірки

Повідомлення про початок проходження перевірки

Типові питання та відповіді щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та іншими особами

Типові питання та відповіді щодо заповнення декларації про майно, доходи,
витрати і зобов’язання фінансового характеру
особами, уповноваженими на виконання функцій
держави або місцевого самоврядування та іншими особами

БО НЕМАЄ НІЧОГО ЗАХОВАНОГО,ЩО НЕ ВІДКРИЄТЬСЯ,НІ ТАЄМНОГО,ЩО НЕ ВИЯВИТЬСЯ

«БО НЕМАЄ НІЧОГО ЗАХОВАНОГО,ЩО НЕ ВІДКРИЄТЬСЯ,НІ ТАЄМНОГО,ЩО НЕ ВИЯВИТЬСЯ»На загальному віче жителів Кам’янка-Бузького району,яке проводилося спільно із пленарним засіданням Кам’янка-Бузької районної ради 27 лютого 2014 року була створена комісія громадської довіри Кам’янка-Бузького району на яку поклали сподівання сотні людей на кардинальні зміни в громадському житті району. Тисячі жителів нашого району стали учасниками Майдану: хтось неодноразовою присутністю в епіцентрах подій, як активний учасник, хтось як волонтер, хтось просто висловлював свою громадянську позицію, хтось жертвував молитвою, продуктами,грішми, працював на місцях,але всі надіялися на кращу долю своєї держави. Народ переміг. Пролилося занадто багато крові. Загинули і пропали безвісті сотні людей. Занадто велика ціна для того, щоб відбулися деякі косметичні зміни чи переміщення у владних кріслах. Адже заміна однієї партії на іншу, одного посадовця на іншого нічого кардинально не змінить, який порядний та патріотичний би хто не був. Для зміни ситуації в державі потрібна політична воля керівництва та розгалужена, добре організована система громадського контролю над усіма гілками влади. Для цього виникли необхідні передумови. Революційна боротьба з режимом Януковича викристалізувала основи громадянського суспільства, а Путінська агресія об’єднала народ в українську націю.
Ми маємо гіркий досвід 2005 року коли шанс на оновлення країни було втрачено. Коли боротьба у верхах не змогла вирішити основних проблем народу та в результаті привела до правління злочинне угрупування, яке за цей час змогло організувати систему правління до низових рівнів за допомогою системи «смотрящих». Корупція, зловживання службовим становищем, розкрадання бюджетних коштів, відкати, зрештою бездіяльність стали звиклими у наших владних кабінетах. Всі ці пороки пронизали наше суспільство, як ракові метастази .Без мзди та поборів неможливо ні народитися, ні отримати освіту та роботу, ні вилікуватися чи просто жити,ні вмерти та бути похованим.І що найпарадоксальніше -люди прямо чи опосередковано згоджувалися із таким розкладом, оправдовували хабарі тим, що у посадовців низька зарплата, що у них така робота і треба служити системі та давати данину на гору. Сьогодні ми будуємо Нову Україну. Україну, за яку пролилася кров наших співвітчизників, наших Героїв. Ідучи на свій останній бій, вони щиро вірили, що їхні зусилля не будуть марними, що їхні діти та онуки не будуть жити у тих жебрацьких умовах, в яких приходилося жеврітим їм. Вони просто хотіли стати вільними у вільній державі. Ми , що залишилися живі та не ушкодженні,будемо завжди перед ними у великому боргу. Адже наш страх, наша не рішучість чи найгірше байдужість стали результатом такої жахливої жертви. Як би нам вдалося виступити монолітним,тривалим, багатомільонним фронтом,можливо жертв вдалось би уникнути. Ми всі маємо просити пробачення у Небесної Сотні та присягнути перед їхньою світлою Пам’яттю , що їхні сподівання, їхні заповіти ми виконаємо. Повороту назад не буде!
Наша комісія громадської довіри зобов’язується твердо стояти на позиціях докорінної зміни системи управління, не допущенню до владних чи депутатських повноважень осіб, що скомпрометували себе у співпраці із злочинним режимом у період 2010-2014 рр.,допускали зловживання владними повноваженнями,у корупції, в бездіяльності, інших правопорушеннях. Наша мета – створення системи громадського контролю над діями нової влади , створивши такі механізми , які зроблять процеси демократизації незворотніми. Адже поки ми не "розрубаємо всі гордієві вузли", не поламаємо корупційні та бандитські схеми, то все скоро повернеться назад. Про, що вони так щиро сподіваються. Майданівський актив при підтримці всіх не байдужих людей повинен завершити революцію на місцях. Інакше буде розчарування, хаос та анархія, що є дуже небезпечним перед загрозою путінської окупації.З гарячими серцями та холодним розумом ми повинні взяти відповідальність на себе.Тотальний громадський контроль над владою сконсолідує громаду у тяжкий для нас час і вселить впевненість у перемогу.А ми переможемо "бо з нами Бог"!

18 позачергова сесія

18 позачергова сесія

Публічне управління буде забезпечено кваліфікованими та професійними лідерами

Публічне управління буде забезпечено кваліфікованими та професійними лідерами

Про внесення змін до Регламенту.

Постійна мандатна комісія з питань регламенту, законності, правопорядку,
депутатської, діяльності та етики, гласності, свободи слова, охорони прав
та свобод та законних інтересів громадян.


У зв'язку з розглядом питання про внесення змін до Регламенту Кам’янка-Бузької
районної ради VI демократичного скликання просимо до 3 травня 2012 року подати
подати письмово свої пропозиції про внесення змін до Регламенту.

Оголошення: про регуляторну діяльность районної ради

Про затвердження Плану діяльності Кам’янка-Бузької районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

Повна інформація тут

» Календар

«    Лютий 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

» Корисні посилання

Газета Жтття і Слово Офіційне представництво президента України Офіційний сайт Верховної ради України Урядовий портал Головне управління статистики у Львівській області ДПІ у Львівській області